Posted On 18 mei 2019

Naarden-Vesting

Stickybit 0 comments

Zaterdag 18 mei ben ik vroeg opgestaan om eindelijk weer eens een volgend onderdeel van de Nieuwe Hollandse Waterlinie te filmen. Deze keer heb ik gekozen voor Naarden-Vesting. Mijn doel was hier rond 06:00 uur aanwezig te zijn, nog lekker rustig en mooi licht!

Helaas bleek dat er toch nog teveel vocht in de lucht zat, dus bewolkt en heiige lucht. Maar desalniettemin nog wat mooie beelden kunnen maken.

Naarden-Vesting by Drone on Youtube

Na wat editten van het beeldmateriaal heb ik toch nog een aardige indruk van Naarden-Vesting per drone kunnen maken. Mijn doel is eventueel later dit jaar bij helderder weer nog eens terug te gaan en nieuwe beelden te maken. In ieder geval veel kijkplezier en wanneer je de video leuk vindt, laat dit dan weten door een “like” of een reactie!


Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Related Post

Wat in het vat zit…

Tot halverwege vorig jaar (2019) had ik een DJI Phantom 4 drone. Met deze drone…

Drone van het jaar 2019

1 Tot en met 30 september was het mogelijk om te stemmen op de drone…

Stelling Honswijk [NHW]

Zondagochtend 14 oktober. Aangezien de Indian Summer deze keer echt erg warm is, ben ik…